100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 12.

prosinec

20

2016

100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 12.

| 2016-12-20T17:54:52+00:0020. prosinec 2016 | #lifestyle |

100 dovedností, které by měl znát každý muž – část 12.

Další přísun ze seriálu 100 dovedností, které by měl znát každý muž. Dokážete pokácet strom, či dát svému protivníkovi knockout?

56.- Pokácet strom

Už určitě víte, jak naštípat dříví a rozdělat oheň. Ale kde vzít všechno to dřevo? Buď si můžete koupit už hotové klády, ale to není ono. Pokud máte možnost jít do lesa a pokácet strom, tak to udělejte. Je to nebezpečný úkol, pokud nevíte, co děláte. Ale jestli už máte nějakou praxi nebo někoho zkušeného vedle sebe, tak se Vám bude určitě líbit ten pád stromu, který je doprovázený rachotem a burácením. Navíc si při práci v lese uděláte obrovskou chuť k jídlu, kterou pak můžete doma bez výčitek zahnat.

57.- Parkování a couvání s přívěsem

Rozhodli jste si na víkend půjčit loďku? Nebo možná zvažujete, že si půjčíte celý velký karavan a vydáte se na 14 dní na výlet. Bezva. Musíte však vědět, jak zacházet s takovým přívěsem za automobilem. Především při couvání, abyste nezničili všechen okolní majetek. Není to až tak složité, ale vyžaduje to určitou praxi a nácvik.

58.- Hrát poker

Pokud jste ještě nikdy nehráli poker, tak představa, že byste měli jít do kasina, nebo přijít ke kamarádovi na pánský večer, kde se bude hrát, je pro Vás asi zastrašující. Pravidla hry se mohou ze začátku zdát dost těžká, ale po pár hrách je určitě pochopíte. Především je důležité znát vítězné kombinace. A taky trochu herní etiku. Pak si nastudujte pár strategií při hře a hurá na Vaši první oficiální hru pokeru.

59.- Psát v kurzívě

Žijeme v době psaných textů. Ať už se jedná o e-maily, tweety, statusy, atd… Ovšem jedna věc asi nikdy nevyjde z módy a vždy Vás oddělí od většiny. Jedná se o ručně a pěkně napsaný dopis. Pokud se chcete ještě více oddělit od davů, tak zkuste psát dopis kurzívou. Vypadá to totiž nóbl a navíc přidáte Vašemu dopisu určitý meditativní účinek.

60.- Trefit knockout

Vždy je samozřejmě na prvním místě se boji vyhnout. Bohužel pokud už nebude jiná možnost, než s někým bojovat, tak musíte vědět, jak rychle celou záležitost ukončit. Jen tak se vyhnete mnohočetným zraněním. Prvně musíte svého soupeře takzvaně otevřít. To znamená, aby neměl svoje ruce před obličejem a nebyl v krytu. Jde toho dosáhnout několika rychlými údery do žeber a zpětnými ústupky. Jakmile se otevře jeho obličej, neváhejte a ihned vyšlete silný úder na oblast brady. Pokud rána sedne, tak Váš protivník velmi rychle usne. Ovšem pozor, abyste neublížili především sobě.

zdroj:http://www.artofmanliness.com/

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.