10 věcí, které jsme se dozvěděli o sexu v roce 2016

prosinec

28

2016

10 věcí, které jsme se dozvěděli o sexu v roce 2016

| 2016-12-28T12:46:31+00:0028. prosinec 2016 | #vztahy a sex |

10 věcí, které jsme se dozvěděli o sexu v roce 2016

V roce 2016 proběhlo mnoho studií o sexu a sexualitě. Díky tomu se zjistilo i mnoho nových faktů a zajímavostí. Které to například byly?

1.- Proč některé ženy oslovují v posteli své muže „táto“?

Proběhl velký trend, kdy mnoho žen oslovuje svoje muže, při sexuálních radovánkách slovem „táto“. Je to snad proto, že si mnoho žen opravdu představuje, že spí se svým vlastním otcem? Spíše ne, i když občas to tak může být. Jde však především o evoluční přitažlivost žen k silným mužům. Což vůbec není divné. Jsou páry, které si v posteli cíleně hrají na role otce a dcery.

2.- Proč jsou některé ženy v posteli tak moc hlasité?

Otázka zní jednoduše: Proč některé ženy tak moc sténají při sexu než jiné? Odpověď: Ženy jsou hlasité z těchto důvodů. Aby jejich partner docílil rychlejšího vyvrcholení. Pro zvýšení svého vlastního sebevědomí. Pokud se nudí, jsou unavené, nebo se necítí moc příjemně, tak to chtějí celé rychleji dokončit. Nebo je to prostě jenom tak více baví a připadají si přitažlivější.

3.- Proč se při sexu cítíme tak dobře?

To je otázka života. Samozřejmě zde hrají velkou úlohu hormony, které se Vám při celém aktu vyplavují do těla. Dále studie ukázaly, že sexuální potěšení Vás vede do stavu transu. Stav vědomí se mění díky rytmickým pohybům a intenzivním pocitům radosti, díky kterým z hlavy vymažete jakékoliv ostatní rušivé podněty. To znamená, že se zaměřujete pouze na osobu, která je zrovna s Vámi.

4.- Věci, kterým se vyvarovat před orálním sexem.

Které věci je potřeba si uvědomit před tím, než Vaše drahá polovička začne sjíždět hlavou do klína? Nehlaďte ji při tom po zádech, jako starostlivý rodič, je to divné. Před celou akcí se nezapomeňte osprchovat, pořádně umýt všechen pot. Některé činy mohou vést k nenadálému zvracení, pozor na dávicí reflex. Trápí Vás zrovna plynatost? Tak na to pozor zvláště při orálním sexu.

5.- Provozovat sex je dobrý počin pro zdravější srdce.

Před i při souloži probíhá skvělý srdeční trénink. Navíc dochází i k velkému uvolňování hormonů, které mají ochranný účinek pro celý kardiovaskulární systém. Což tvrdí mnozí odborníci. Takže do práce, je to pro Vaše zdraví!

6.- Vysokoškoláci touží po svých profesorech víc, než si myslíte.

V jednom celosvětovém průzkumu bylo zjištěno, že více než polovina studentů někdy snila o svém profesorovi, či profesorce. A skoro 10 procent všech studentů bylo někdy více „přítulnějších“ ke svému vysokoškolskému profesorovi.

7.- Jedna stoprocentní věc, která Vám vždy zařídí lepší sex.

Jste připraveni na ohromující novinku? Tajemství úžasného milence je v naslouchání. Což je tak jednoduché. Pouze zavřete pusu a poslouchejte svojí drahou polovičku. Chce si nechat polít svoje bradavky čokoládou? Tak rychle zvedněte svůj zadek a běžte ji někam koupit. Některé věci mohou být divné, ale při splnění alespoň některých požadavků, se můžete dostat na lepší prožitek svého dosavadního sexuálního života.

8.- Vousy z Vás mohou udělat svůdnějšího jedince.

V roce 2016 se potvrdilo, že vousy jsou sexy. Tato skutečnost byla potvrzena vědci, kteří sledují asi 9000 různých žen. Ty měly partnery oholené, s lehkým strništěm, se silnějším strništěm a s plnovousem. Ukázalo se, že ženy ve vztahu milují muže, kteří mají sexy plnovous. Ten symbolizuje silného a mužného člověka, po kterém ženy evolučně touží.

9.- Více sexu z Vás dělá lepšího atleta.

Sex dlouhodobě zvyšuje sportovní výkon. To prokázala i studie provedená ve Florencii. Je to tím, že se při sexu vyplavuje velké množství testosteronu. Díky tomu má každý muž pocit, že je silnější a rychlejší, než dřív.

10.- Čtyři věci, které zvýší sexuální uspokojení.

Máme tendenci se domnívat, že všechno je spolehlivější, když se u nějakého tvrzení objeví slovní spojení „bylo vědecky prokázáno“. Proto jsou zde ještě čtyři věci, u kterých „bylo vědecky prokázáno“. Sdílení sexuálních příhod se svými přáteli je povznášející pro každého. Mít sex mimo ložnici je vždy vhodné, dejte stop stereotypu. Pár skleniček před sexem Vás příjemně uvolní k novým věcem. Sledujte porno společně, samozřejmě to, které se bude líbit oběma.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.