10 odložených filmů na příští rok

červenec

7

2020

10 odložených filmů na příští rok

| 2020-07-07T10:44:34+00:00 7. červenec 2020 | #Film#Kino |

Asi si každý všiml, že se nám tu rozmohl takový nešvar jménem Covid, který ovlivňuje naši společnost už nějakou řádku měsíců a pravděpodobně, tu s námi ještě chvíli pobude. Bohužel zlepšení situace v Americe, coby kolébce velkofilmu, je zatím v nedohlednu a tak se premiéry nových filmů neustále jen odkládají a odkládají. Některá studia situaci rovnou vzdala a přesunula film až na příští rok.

 

  1. Eternals (z 6. listopadu 2020 na 12. února 2021)

Eternals

Marvel neměl s odkládáním žádné velké starosti. Jelikož produkují v průměru dva filmy ročně, tak jen posunuly všechny filmy o jeden rezervovaný slot dál. Tudíž se Černá vdova posunula na místo Eternalů a ti se zase posunuli na místo Shang-Chiho. Něco mi říká, že je Marvelu jedno jestli vydělají miliardu o půl roku dříve, či později.

 

  1. Bez výčitek (z 2. října 2020 na 26. února 2021)

Bez výčitek

Nic Vám to neříká? Michael B. Jordan, ve filmu od scénáristy Wind river a režiséra snímku Sicario 2 už dává důvod se na film těšit. Jen mám zlé tušení, že snímek v kině stejně propluje bez větších finančních úspěchů a tak si říkám, že snímek klidně mohl vylézt někde na VOD.

 

  1. Krotitelé duchů (z 10. června 2020 na 5. března 2021)

krotitelé duchů

Musím se přiznat, že ohledně dalších Krotitelů duchů jsem poněkud rozpolcený. Na jednu stranu bude paráda vidět všechny staré známé tváře z původních filmů, ale na druhou stranu existuje obava, že se jedná pouze o dojení značky a přivýdělku na důchod. Odklad mně osobně nevadí, protože nemohu říci, že jsem se na film bezvýhradně těšil.

 

  1. Morbius (z 31. července 2020 na 19. března 2021)

Morbius

Po nepovedeném Bloodshotovi (který zamířil rovnou z kina na VOD) nás čeká další pokus studia Sony o nastartování úspěšné komiksové série. Jediné pozitivum je fakt, že se film připravoval roky, než se skutečně začalo točit a tak by mohla existovat malá naděje, že bude film alespoň po scénaristické stránce kvalitní řemeslo. Nicméně Sony už nás tolikrát zklamalo, že se mi tomu vlastně ani nechce věřit.

 

  1. Rychle a zběsile 9 (z 22. května 2020 na 2. dubna 2021)

Rychle a zběsile 9

Nevím jak Vám, ale mě ta parta prostě nějak nechybí. Po podle mě špatném osmém díle, jsem se na ten devátý nijak zvlášť netěšil a tak mně roční odklad nijak žíly netrhá. Kdyby měl čas navíc znamenat zlepšení vizuálních triků, které jsme mohli vidět v traileru, tak je možná dobře, že se film odložil.

 

  1. Godzilla vs Kong (z 20. listopadu 2020 na 21. května 2021)

Godzilla vs Kong

Je mi záhadou, kde se vzaly peníze na pokračování, ale budiž. Do kin se chystá (chystal) film, ve kterém si dá King Kong do tlamy s Godzillou. Sólovky jak s Kongem tak Godzillou nebyly kdoví jak výdělečné a tak upřímně moc nechápu, že někdo dal peníze na tento film… Každopádně nás tedy příští rok čeká v kině bitka těchto dvou digitálních monster.

 

  1. Venom: Let there be Carnage (z 2. října 2020 na 25. června 2021)

Venom

Tom Hardy a Woody Harrelson… To je asi jediné, co nám dává důvod k mírnému optimismu. První díl, ač byl po finanční stránce velmi úspěšný, tak film to byl spíše podprůměrný a nezachránil jej ani charismatický Tom Hardy. Ten bude mít sice v tomto filmu k ruce druhého sympaťáka, ale mám obavu, že lidé podruhé (na neexistující provázaný svět s hrdiny od Marvelu) nenaletí.

 

  1. Válka zítřka (z 25. prosince 2020 na 23. července 2021)

Válka zítřka

Druhý film v našem žebříčku, o kterém jste pravděpodobně neslyšeli. V hlavní roli nás čeká charismatický Chriss Pratt a zápletka filmu? Draftování nejlepších vojáků všech dob do futuristické války s mimozemšťany. Jestli máte pocit, že se pohybujeme na velmi tenkém ledě mezi obyčejným sci-fi béčkem a skvělou akční podívanou tak máte stejný pocit jako já.

 

  1. Expedice džungle (z 24. července 2020 na 30. července 2021)

Expedice džungle

Dobrodružná podívaná s The Rockem a krásnou Emily Blunt se také dočkala ročního odkladu. Když jsem viděl poslední trailer, kde na laně lítá děsivě digitální The Rock, tak mi vstávaly vlasy hrůzou na hlavě. Upřímně tedy doufám, že roční odklad se využije správně a vše se doladí, protože jestli triky budou vypadat jako v traileru, tak je docela možné, že se za pár let budeme Rockově digitální verzi smát stejně jako jeho Králi škorpionovi ve druhé Mumii.

 

  1. Zabijákův bodyguard (z 28. srpna 2020 na 20. srpna 2021)

 

Zabijákův bodyguard

Kdo viděl první díl, nejspíš se náramně bavil. Filmů tohoto typu už dnes totiž moc nevzniká a tak bereme za vděk každou takovou jednohubkou. O to víc nás mrzí, že se filmu na stříbrném plátně dočkáme až příští rok. Jedná se o jeden ze dvou filmů, který měl šanci jít do světa skrze VOD služby.

 

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.