10 fotek zvířat, která se očividně chystají vydat album roku

duben

22

2020

10 fotek zvířat, která se očividně chystají vydat album roku

| 2020-04-22T23:34:57+00:0022. duben 2020 | #fun |

Byly doby, kdy byl obal desky tak důležitý, že se na něj najímali nejlepší umělci z oborů fotografie, make-upu a následných grafických úprav. Dnes už se ale ucelená, koncepční alba písní dostala na druhou kolej. Singly podpořené videem na YouTube jsou maximem toho, co ještě udrží naši pozornost. Ale těmhle zvířatům to nikdo neřekl.

Devadesátkový hip-hop

Tihle Pigeonz Wit Attitudes se právě chystají vydat album devadesátkového rapu, který si za rámeček nedáte. Tihle chlápci jsou totiž vážně z ulice. Street cred a (doslova) sick flow, je jeich každodenní hustle. Není to žádná toy crew co čmárá po zdech, na nějaký sochy a podobný pravěký umění se vám totiž můžou vysrat. Chlupatí už si na ně brousí zuby. 

Finská metalová kapela

HIM a Nightwish ať se jdou zahrabat do sněhu, jsou tu noví severští hoši v kožichu, co přišli pohřbít gothic rock!

One Lamection

Prý se neznali, dokud je nedal dohromady Simon v X-Tractoru. Naštěstí je donutil pořídit si lepší sestřih.

Nevermind

Hele, kapustňáci, děláte to líp než originál, ale Nirvánu z toho mít nebudem.

Woof-Tang Clan

Rapovou scénu vezmou útokem. Tahle pestrá a zdánlivě nesourodá newyorská partička si sice později půjde po krku, ale až si Mňauthod Man vydá sólo album, udělají obrovský comeback ve stylu 36 komnat mňauolinu.

Agrometal

Tahle poctivá hardrocková kapela má možná podobně stupidní texty jako Chipmunkové, ale když hrábnou do strun naživo, tak jedou jako dobře namazaný stroj.

Příští letní hit

Tahle kapela se dala dohromady jen proto, aby navždy vymazala z rádií song Žijeme len raz. Ten ležící kocour je ve skutečnosti Pitbull.

Romantický tenor

Andrea Králicelli původně vystudoval operní zpěv, ale pak chtěl oslovit mladé a vydal popové album. Jeho talent se tak poněkud rozmělnil a nyní se odstěhoval zpět do rodné Itálie. 

Legendy country rocku

Tihle fešáci hráli poctivou country, ale nebáli se občas vyměnit banjo za elektrickou kytaru. Do češtiny nazpívali i pár hitů Johnnyho Cashe a nejslavnější období zažili, když s nimi zpíval Michal Tučný.

Správná banda

Tihle kluci sice hudbou nikdy pořádně nezbohatnou, ale je s nimi sranda, sami si spravují stránku na Bandzone a na Instáči jedou bomby. Jejich kytarista a basák jsou bratři a v létě obráží všechny fesťáky pod sluncem. Prý stihnou i dva denně.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2024 Write.cz, s.r.o.