Ženy přiznaly, co je na mužích nejvíce sexy

květen

15

2017

Ženy přiznaly, co je na mužích nejvíce sexy

| 2017-05-15T20:34:35+00:0015. květen 2017 | #vztahy a sex |

Ženy přiznaly, co je na mužích nejvíce sexy

Ženy dokáže vzrušit spousta věcí a nemusí se hned jednat o sex. Jsou to mnohdy maličkosti, o kterých ani sami nemusíte vědět, a přesto ji tím rozpalujete do ruda. Když zkusíte vysledovat, která z 10 věcí se líbí i Vaší ženě, můžete ji přivádět do vzrušení častěji. A jistě to velmi obohatí Váš vztah.

1.- Když se na ni díváte, jak si upravuje vlasy

Ráno ve spěchu se snaží to, co se za noc změnilo ve vrabčí hnízdo, vykouzlit účes. Váš pohled, který jí přitom věnujete, jí může rozpálit jiskřičky v očích. Někdy se u toho i roztomile červená. Ideálním završením situace je políbení na odhalený krk. To funguje vždycky.

2.- Když si ji přitulíte k sobě

Ležíte vedle sebe na gauči a Vy ji jen tak přitulíte k sobě a ona se Vám ladně schoulí do podpaží. Ženy se obecně moc rády tulí a tohle je prostě jejich nejoblíbenější místo. Dává jim to pocit ochrany a bezpečí. Není nic lepšího, než když se cítí ovinutá Vašimi silnými pažemi.

3.- Když jí podáte věci z horních poliček

V dnešní době se ženy snaží nedávat najevo, že potřebují Vaši mužskou pomoc. Horní poličky ale mají pořád své kouzlo. Holky nepotřebují vyskakovat na linku jako nějaké opice, mnohem raději Vás požádají o pomoc a dají vyniknout Vaší mužnosti. Nedělají to jen tak pro nic za nic, pohled na Vaše napínající se tělo je dostává do kolen.

4.- Když jste ráno rozespalý

Možná se Vám to nepozdává, ale i tato drobnost je pro ženy vzrušující. Už jen ten fakt, že se probudí a má Vás po svém boku. A když na své rozespalé tváři s rozcuchanými vlasy vykouzlíte úsměv… Hned se jí lépe probouzí.

5.- Když jste inteligentní

Říká se, že mužský mozek je nejvíc sexy. Z muže by mělo sršet charisma, měl by mít um pro přirozenou inteligenci, humor a bezprostřední komunikaci. Máte-li tuto geniální kombinaci, pak jste pro svou ženu dokonalým magnetem. Chytrý chlap je atraktivní chlap.

6.- Když jste vtipný

Lepší než skvělý milenec je muž, který dokáže svou milou rozesmát. Při častých změnách nálad ženského pohlaví, se Vám toto umění jedině vyplatí.

7.- Když máte v náručí dítě

Ženské mateřské pudy vlastně celou dobu vyhledávají nejlepšího otce jejích dětí. A muž držící v náručí malé dítě je pro ženy jako magnet. Váš pohled upřený na to malé stvoření a úsměv, který se Vám objeví na rtech. Obdobně to funguje i u zvířecích mláďat.

8.- Když nosíte tílko

Nemáme na mysli to roztrhané, co teď frčí. To spíš připomíná hadr na podlahu. Holky mají ráda malé tajemství. Když máte klasické tílko, které neodhaluje vše a přitom jim dává prostor jejich fantazii. Zkuste to, funguje to.

9.- Když ji máte rádi i bez make-upu

Ženy se většinou malují a krášlí rády, ale když se najde někdo, kdo je miluje opravdu takové, jaké jsou, je pro ně dotyčný skvostem. Není nad to, mít pocit, že Vás někdo rád doopravdy a nejen to, co si každý den vytváříte na obličeji.

10.- Když doopravdy víte, co je vášeň

Pokud umíte svou drahou polovičku vzrušit a plnit její tužby, aniž byste se přitom dotýkal, pak se Vás nebude chtít pustit za žádnou cenu.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2023 Write.cz, s.r.o.