Je Váš milostný život v ohrožení?

květen

19

2017

Je Váš milostný život v ohrožení?

| 2017-05-19T08:16:08+00:0019. květen 2017 | #vztahy a sex |

Je Váš milostný život v ohrožení?

Máte pocit, že se z Vašeho vztahu vytrácí vášeň, chuť na sex klesá a partnerka ve Vás nevyvolává vzrušení? Máme pro Vás několik rad, jak tento destruktivní proces zastavit. Spokojený intimní vztah mezi partnery je jedním ze základů spokojeného života. A týká se každého z nás. Ať už v něm máte menší nebo větší problémy. Jaké mohou být příčiny, které mohou za nespokojenost v intimním životě?

Nespokojenost s vlastním tělem

Ne nadarmo se říká, že člověk, který chce mít rád ostatní, se musí nejdřív naučit mít rád sám sebe. A platí to i v této oblasti. Jedná se především o lásku ke svému tělu, takovému jaké je. Z různých statistik vyplývá, že se sebeláskou má problém více než polovina populace. Hlavní nespokojenost je s váhou těla nebo s intimními partiemi. Zatímco nadbytečná kila můžete porazit změnou jídelníčku nebo pravidelným cvičením, i intimními partiemi už to tak jednoduché není. Ženy nejčastěji trápí velikost jejich poprsí. V této oblasti ale plastická chirurgie zvládá skoro zázraky. Avšak pořád se tyto operace řadí mezi bolestivé a finančně nákladné. Na trhů jsou také gely a masti, které mohou ženskému poprsí pomoci. U mužů se v této oblasti nejčastěji řeší nespokojenost se svou chloubou. Naopak v této oblasti není plastická chirurgie nijak daleko, aby výsledky byly dostatečně uspokojivé. Pro muže se mezi podpůrnými prostředky existuje řada speciálních pump, prášků nebo gelů.

Stereotyp v sexuálním životě

Dalším častým problémem, který mnohdy úspěšně ubíjí Váš sexuální život, je stereotyp. Nejtěžší na něm je, že se mu velmi těžko vyhýbá a chtě nechtě se často objeví u každého z nás. Ovšem stačí málo, abyste se tomu vyhnuli. Moc dobře jistě víte, kde je ve Vašem okolí nějaký sexshop, který stojí za Vaši návštěvu. Využít můžete nejen různé erotické pomůcky, ale i sexy prádlo, nebo vyzkoušet nějaké afrodiziakum. Zpestřete svůj sexuální život dřív, než bude pozdě.

Stres a vyčerpanost

Dalším viníkem může být stres a vyčerpanost. Jste-li v práci od rána do večera, je logické, že nemáte na sex ani pomyšlení. A nejen práce. Ale i dnešní hektická doba. Pro intimní život pak nezbývá chuť ani energie. I to se dá řešit. Naučte se odpočívat a relaxovat. A pak se Vám chuť k milování jistě navrátí.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2023 Write.cz, s.r.o.