Rychle a zběsile 8 bude za pár dní v kinech

duben

3

2017

Rychle a zběsile 8 bude za pár dní v kinech

| 2017-04-03T15:15:18+00:00 3. duben 2017 | #kultura |

Rychle a zběsile 8 bude za pár dní v kinech

Rychle a zběsile 8 má v anglickém originále název The Fate of the Furious. Takže je jasné, že nepůjde o žádnou nudnou akci. Jaké jsou první recenze? Film Rychle a zběsile 8 přijde do českých kin 13. 4. 2017. Samozřejmostí jsou i předpremiéry o den dříve, a podobně.

Na co všechno se můžete těšit a jak znějí první recenze na film?

Dominica Toretta přetáhne na stranu zla, krásná kyber-teroristka. Ten kvůli tomu zradí svoji automobilovou rodinu. Tady už nepůjde jenom o seskoky padákem a projíždění ulic pod plným plynem. Ve filmu bude dost záběrů divokého pobřeží z exotické Kuby a také ucpané ulice v New Yorku. Tohle bude určitě zase jednou nezapomenutelná jízda.

A recenze na film?

První diváci viděli tento film v Las Vegas na CinemaConu. A podle ohlasů byli spokojeni. Už podle trailerů je jasné, že půjde o vyhrocený film, ve kterém bude mnoho a mnoho superhrdinů. Ale na druhou stranu, prozatím jsou chváleny i dialogy, které jsou neobvykle vtipné. A prý je skvěle postaráno o zábavu i v akčních scénách. Co dodat? Je jedno, na jaké straně jste. Ať už máte sérii Rychle a zběsile rádi, nebo Vám tyto filmy připadají mimořádné absurdní. Nový film Rychle a zběsile 8, určitě zase trochu zvíří vodu místních kin a filmových nadšenců.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2023 Write.cz, s.r.o.