červenec
27
2016
Radek | 2016-07-27T08:36:17+00:002016-07-27T08:36:17+00:0027. červenec 2016 | |
Dřete se do úmoru třeba i několik let, aby jste mohli vyrazit na vysněnou dovolenou? Pokud ano, věřte, že nemusíte. Jsou i turistické lokace, kde můžete žít za pár šupů jako králové.
Hlavní tahák: Chrámový komplex Angkor Wat
V posledních letech je Kambodža poměrně vyhledávanou turistickou destinací. díky tomu v zemi roste turistická infrastruktura a každým dnem vznikají nové hotely, guesthousy, bary a restaurace.
Co se týče ubytování, dá se sehnat pokoj za 3$/noc, ale je třeba počítat s tím, že pokoj bude pravděpodobně špinavý. Pokud se rozhodnete na ubytování dát o 2$/noc více (celkem tedy 5$/noc), seženete hezký a čistý pokoj (často s manželskou postelí).
Pokud jde o jídlo, je zde o něco málo dražší než třeba v Thajsku. To však není jediný rozdíl. Pokud se rozhodnete zakoupit si nějaký pokrm na ulici, můžete být velmi nemile překvapeni tím, co dostanete. Khmerové totiž jedí všechno, takže se může stát, že na talíři klidně najdete kloub, nebo prasečí vaz. V restauraci se však dá poměrně dobře najíst za 1-3$. Západní jídlo je zde k dostání asi za 5$.
Hlavní památka země - Angkor Wat je jedna z nejznámějších památek jihovýchodní Asie. Vstupenka na celý den se dá sehnat za 20$.
Pijte jedno pivo denně a podle vědců budete mít lepší střevní mikroflóru
Joker s Joaquinem Phoenixem bude mít druhý díl!
Levný suplement, který dokáže snížit cholesterol
Jeremy Clarkson o VC Monaka: Auta před mým barákem jsou větší zábava
Nový trend mezi mladými: Psychedelická voda. Nahradí alkohol?
Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2022 Write.cz, s.r.o.