6 důvodů proč u sebe nosit kapesník

září

20

2016

6 důvodů proč u sebe nosit kapesník

| 2016-09-20T22:14:22+00:0020. září 2016 | #lifestyle |

6 důvodů proč u sebe nosit kapesník

Příruční kapesník dříve patřil ke klasické výbavě každého pánského obleku. Jeho praktičnost byla jasně daná. Pomohl při různých nesnázích, do kterých se mohl muž dostat. Zde je výčet 6 důvodů, proč u sebe stále nosit kapesník.

1.- Kapesníkem si můžete osušit zpocené čelo

Ať už někam velmi rychle pospícháte, nebo jste ve stresové situaci, obvykle se Vám opotí čelo. A jak se nejrychleji osušit? Přeci kapesníkem.

2.- Kapesníkem si utřete zašpiněné brýle

Spousta lidí, kteří nosí brýle u sebe obvykle mají i kapesník. Důvod je prostý. Na brýle totiž často saháte a tím na nich vznikají šmouhy. Stačí pár rychlých chvatů a brýle jsou opět čisté.

3.- Do kapesníku se můžete vysmrkat

Co si budeme povídat, to nejotravnější co můžeme slyšet vedle sebe, je člověk který neustále posmrkuje. Je to třeba z nachlazení nebo i z jiného důvodu. A přesto stačí tak málo. Pouze se vysmrkat do kapesníku.

4.- Pomocí kapesníku si zakryjete dýchací cesty

Když půjdete po ulici a najednou ucítíte nějaký zápach, stačí si dát kapesník jednoduše do dlaně a přikrýt si s ním dýchací cesty. Skvěle to funguje i při chladnějším počasí, kdy nechcete vdechovat studený vzduch.

5.- Kapesníkem si osušíte mokré ruce

Důvodů kdy se Vám zpotí ruce, je opravdu mnoho. A ještě více je příležitosti, kdy si chcete umýt ruce. A to nejhorší co může být, je si začít utírat si mokré ruce do svého oblečení. Rychlá náprava? Kapesník.

6.- Kapesník můžete nabídnout ženě, která pláče

To je asi hlavní důvod proč u sebe nosit čistý a kvalitní hadrový kapesník. Těch příležitostí, kdy tato situace nastane, asi nebude moc. O to víc Vám ovšem přijde vhod, když vedle Vás bude pohledná žena, která bude plakat. Je to totiž ta nejjednodušší cesta, jak se s ní seznámit. Toto je jenom pár důvodů, proč u sebe stále nosit kapesník. Ovšem každý správný gentleman o nich určitě ví, a proto svůj kapesník má stále při sobě.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2022 Write.cz, s.r.o.