5 Android smartphonů, které mají natrhnout triko iPhonům

květen

23

2017

5 Android smartphonů, které mají natrhnout triko iPhonům

| 2017-05-23T16:39:25+00:0023. květen 2017 | #technika#tipy |

5 Android smartphonů, které mají natrhnout triko iPhonům

Svět stále čeká na ohlášení nového iPhone 7+, nebo to bude rovnou iPhone 8? Ať tak či onak, podívejte se na těchto 5 skvělých Android smartphonů.

1.- Samsung Galaxy S8

Samsung vyndal ze šuplíku všechny svoje triky a vychytávky, aby je nasoukal do tohoto telefonu. Přepracoval přední stranu, aby se mohl zbavit domovského tlačítka a displej byl od stěny ke stěně, doslova. Přidáním skeneru sítnice, skeneru otisku prstů, rozpoznání obličeje, lepší přední kamerou a dokonce i lepšími schopnostmi VR se ze Samsung Galaxy S8 stal poměrně hodně slušný smartphone. Samsung také předělal vlastnosti baterie. Ta se díky tomu velikostně zmenšila a zároveň se zvýšila životnost. Snad jen doufat, že nezačnou vybuchovat ve vysokých nadmořských výškách.

2.- LG G6

LG byl průkopníkem v celoplošných displejích a bez domovského tlačítka. Díky tomu porazil na trhu jiné výrobce smartphonů. Ve spoustě ohledech se tento LG tváří jako Galaxy S8. Ale jeho cena je poměrně snesitelnější, než právě u zmíněné S8. G6 je vyrobena z extra robustního hardwaru, který snese i hrubé zacházení, vodu a prach. Skoro by se mohlo zdát, že tento telefon je skvělou volbou pro dobrodruhy.

3.- Google Pixel

Jestliže hledáte jedno z nejlepších propojení hardwaru a Androidu na trhu, tak by Vás nemělo překvapit, že právě Google (který pracuje na OS Android, dělá jeden z nejlepších hardwaru, který spustí tento operační systém. Životnost baterie u tohoto telefonu není sice nikterak oslňující, v porovnání s dalšími telefony stejné kategorie, ale naopak za pochvalu stojí 12 megapixelový fotoaparát, který zvládne super fotky z Vaší dovolené. Ovšem hlavní předností tohoto telefonu je již výše zmíněná hladkost, síla a stabilita běžícího Androidu na tomto hardwaru.

4.- ZTE Axon 7

ZTE je čínská společnost, která svými telefony zásobuje především Evropu a USA. Jsou jednoduché a užitečné, nic víc na nich nehledejte. Ale právě Axon 7 byl uživateli Androidu poměrně dobře hodnocen. Vítězila především životnost baterie a kvalita zpracování celého telefonu. A hlavní přednost tohoto smartphonu? 20 megapixelový fotoaparát, který dokáže nechat svoji konkurenci daleko za sebou.

5.- HTC 10

Telefony od výrobce HTC měly vždy kvalitu ve dvou oblastech: zvuk a kvalita zpracování. A HTC 10 není výjimkou. Elegantní sklo, kovové tělo a nemalá váha naznačují, že zde se materiálem rozhodně nešetřilo. Melodie a zvuk u tohoto smartphonu běží na 24-bitové hloubce. A je zde i několik dalších zajímavých funkcí. Například laserové zaostření vnějšího 12MP fotoaparátu. No zkuste a uvidíte.

Vytvořeno s ❤ v systému XOXO - © 2023 Write.cz, s.r.o.